Eğitim

Ücretsiz Eğitim Seminerlerimiz Devam Ediyor…

Videofon Güvenlik Teknolojileri, bilim ve teknoloji alanındaki gelişmelere paralel olarak hızla gelişen sektörün en önemli yapı taşının eğitim olduğuna inanmaktadır ve bu bilinçle 27 yılı aşkın süredir güvenlik sektöründe edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimle sektöre eğitim seminerleri konusunda öncü olmuştur.


Eğitim seminerlerinin temel içeriği, iş ortaklarımıza ürünlerin anahtar teknik özelliklerini ve püf noktalarını öğreterek daha ekonomik sistemler oluşturmalarına yardımcı olmaktır. Ürünlerdeki yeni teknolojik gelişmelere ve iş ortaklarımızın talep ve ihtiyaçlarına göre güncellenen eğitim programları,  aynı zamanda montaj ve programla esnasında yapılabilecek hataları gidererek daha hızlı ve sorunsuz montaj yapmak için gerekli bilgilerin uygulamalı olarak gösterildiği bölümler içermektedir.

Satış & konfigürasyon oluşturma, montaj ve programlama konularında hazırlanan eğitim programları gelen talep doğrultusunda Cumartesi günleri 9.00 - 16.00 arasında Videofon Plaza 5. Kat Videofon Güvenlik Teknolojileri Eğitim Salonunda gerçekleştirilmektedir.

Videofon Güvenlik Teknolojileri İstanbul’da yaptığı eğitim seminerlerinin yanı sırada yurt çapında da çeşitli kurum ve kuruluşların çatısı altında yapılan organizasyonları desteklemekte, çeşitli illerde seminerler düzenlemektedir.
 

Katılan bayilerimizden gelen takdir ve tebrikler için buradan ayrıca teşekkür ederiz. İlk düzenleyeceğimiz eğitim seminerimizde sizleri de aramızda görmek dileğiyle…

Eğitim seminerlerimize katılmak isteyen bayilerimizin aşağıdaki formu doldurarak göndermesini rica ederiz.

Eğitim Talep Formu
Konu
Firma Ünvanı
Ad Soyad
Ünvan
E-Posta
Telefon
GSM
Katılacak Kişi Sayısı?
Bilgi Düzeyiniz?
Notunuz

Video Eğitim

  • 2- Insite Gold - Sabit IP ile Konum Ekleme
  • 1- Insite Gold - Swan üzerinden Kurulum

Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.

Videofon Plaza, Kağıthane Caddesi, No.: 40, Çağlayan, İstanbul 34400

Tel : 0212 320 85 60        Fax : 0212 320 85 63       

E-posta: info@videofon.com.tr

videofon.com.tr           dcode.com.tr            avtech.com.tr

Her Hakkı Saklıdır. © 2020

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Kullanımı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.