Hakkımızda


Şirketimiz, 1974 Yılında Kahramanoğlu Ticaret ismi ile kurulmuş olup elektronik cihaz ve komponent konusunda çeşitli üretici firmaların temsilcilik ve distribütörlüğünü yapmıştır. 1994 Yılında ‘Elektronik Güvenlik Cihazları’ konusunu da Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.’yi kurarak faaliyet alanına katmış, uzun yıllar boyunca elektronik sektöründe edinmiş olduğu birikim ve tecrübelerini bu alandaki hizmetleri ile birleştirmiştir

Ana faaliyet alanları; CCTV, Hırsız ve Yangın İhbar, Bina Otomasyon, Geçiş Kontrol, Çevre Güvenlik ve Video Intercom Sistemleridir. Tüm faaliyet alanlarında üstün teknoloji geliştiren, kaliteli üretim yapan, satış sonrası servis hizmetini eksiksiz ve hızlı sağlayan konusunda lider üretici firmalarla işbirliği yaparak bayilerine kaliteyi makul fiyatlarla sunmayı prensip edinmiştir. Paradox, JVC, Vpon, Avtech, CPCam, SCS, Decode, Kpsec, KDT gibi birçok markanın distribütörlüğünü ve ithalatını yapmaktadır.

Videofon Güvenlik Teknolojileri, bugün, dinamik satış ekibi ve tecrübeli teknik destek servisi ile yurt çapında 900 bayi'e hizmet vermektedir.

Bayilerini sürekli geniş stok, teknik eğitim ve danışmanlık olanakları ile desteklemekte, sağladığı satış sonrası destek hizmeti müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Paradox'un tüm dünyada konumlanmış 120 uluslararası distribütörlerinden en başarılı 5 distribütöre verilen ''TOP 5 INTERNATIONAL DISTRIBUTOR'' belgesi sahibidir. Kanada Montreal şehrinde düzenlenmiş olan Paradox'un 15. Kuruluş Yıldönümü VIP Konferansında tüm dünya distribütörleri arasından birinci seçilerek ''EN BÜYÜK BAŞARI VE GELİŞME'' ödülüne layık görülmüştür.       

2005 Yılında ŞİŞLİ VERGİ DAİRESİ’NİN Kurumlar Vergi Mükellefleri sıralamasında 10. Sırayı alan şirketimiz; bu tarihten itibaren İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı’nın ‘’En Seçkin Mükellefler’’ listesinde üst düzeydeki yerini aralıksız korumaya devam etmektedir. Çoğunlukla ilk 10 mükellef arasında diğer yıllar ilk 20 mükellef arasında yer almıştır.  

Videofon Güvenlik Teknolojileri ’nin son kullanıcı satışı yoktur. Şirketimizi arayınız, sizi en yakın bayiimize yönlendirelim, üstün teknoloji ve kalitenin; sorunsuz ve hızlı servisin keyfini yaşayın.

Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.

Videofon Plaza, Kağıthane Caddesi, No.: 40, Çağlayan, İstanbul 34400

Tel : 0212 320 85 60        Fax : 0212 320 85 63       

E-posta: info@videofon.com.tr

videofon.com.tr           dcode.com.tr            avtech.com.tr

Her Hakkı Saklıdır. © 2020

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Kullanımı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.