Distribütörlükler

  
 

Paradox,25 yıldan beri hırsız alarm teknolojileri üreten ve geliştiren 130 ülkede faaliyet gösteren bir firmadır. Kanada Montreal’de 16,000 m2 kapalı alanı bulunan bir fabrikası bulunmaktadır. Bahamas, Florida, Avrupa ve dünyanın çeşitli ülkelerinde Arge ve Teknik Destek ofisleri bulunmaktadır.

30’un üzerinde patentli teknolojisi bulunmaktadır. 1996 yılında  Patentli Auto-Pulse Signal Processing (APSP) teknolojisine üreterek endüstriye ilk tamimiyle dijital hareket detektörlerini sunmuştur. Ürünlerimiz  ISO  9001:2008 dahil tüm dünya standartlarına sahiptir ve güvenlikli bölgelerde hareket özgürlüğü sağlayarak yüksek seviyede güvenlik sunma hedefiyle üretilmektedir.

Paradox Türkiye’de 2002 yılından itibaren 44 yıllık elektronik sektöründe faaliyet gösteren Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş. tarafın pazara sunulmaktadır.  Paradox Türkiye, 2004 yılında Kanada Montreal’de yapılan VIP konferansında dünyanın en büyük 5 distribütörü arasında yer almış ve  “En Büyük Gelişme ve Başarı” ödülünü kazanmıştır.

Paradox Türkiye pazarına çözüm ortakları ve bayi kanalları üzerinden satış ve servis hizmetlerini vermekte ve teknolojik yenilikleri sunmaktadır. 

http://www.paradox.com.tr

 

Vpon Görüntülü Kapı Giriş Sistemleri, fark yaratan teknoloji markasıdır!

VPON markasını farklılaştıran en önemli özellik, görüntülü kapı giriş ve çevre kontrol sistemleri sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesini,  teknoloji, tasarım, mimari ve yaşam alanlarındaki son trendler ve değişen müşteri talepleri ile başarılı biçimde sentezlemesidir.Bu başarasını, 2009 yılında; güvenlik alanında 1989 yılından bu yana en seçkin ve yenilikçi ürünleri seçmeyi amaçlayan, prestijli kalite ödülü Top CPSE Golden Excellence Awards  ( Mükemmellik Ödülü)’nü almaya hak kazanmasıyla perçinlemiştir.

http://www.vpon.com.trAVTECH CCTV Sistemleri konusunda faaliyet gösteren Taiwan menşeli dünyanın önde gelen kamera ve dijital kayıt cihazları üreticisidir. Üstün teknoloji ve ürün geliştirme özelliği sayesinde özellikle CCTV Kamera ve Dijital Video Kayıt cihazları konusunda geniş, kaliteli ve ekonomik bir ürün yelpazesine sahiptir. AVTECH Stand-alone DVR cihazlarıyla sektöre damgasını vurmuş ve CCD kameralarla adını perçinlemiştir.

2010 Yılı itibari ile piyasaya sunduğu çok geniş uygulama alanı olan IVS (Akıllı Video Gözetim Sistemleri) ve IP tabanlı CCTV Sistemleri, lansmanı yapıldığı ilk günden beri yoğun ilgi ve talep görmektedir.

Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş. AVTECH IVS sistemlerinin Türkiye Tek distribütörü olarak geniş stok ve teknik destek hizmeti ile bayi projelerine katkıda bulunmaktadır.

http://www.avtech.com.trSürekli güncellenen yeni teknolojisi ile yüksek kaliteli proje ürünleri sınıfında rekabetçi ürün grubuna sahip üst segment CCTV ürün grubu markasıdır. Farklı tasarım ve teknik özellikleriyle kamu ve ticari projelerde rekabetçi konumunuzu güçlendiren, gece görüşlü IR, IR dome, box, speed dome ve gizli kamera modelleri ile geniş ve güçlü ürün yelpazesine sahiptir.

Gece Görüşlü IR Kameralardan oluşan, üst segment DECODE GECE AVCILARI SERİSİ elverişsiz gece görüş koşulları düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır.  HLI & HLC ve WDR özelliklerine sahip olan üstün performanslı yüksek çözünürlüklü kamera modelleri ile sınıfında üst sıralara yerleşmiştir. Videofon Decode markasının Türkiye Tek Temsilcisi ve Distribütörüdür.

Dcode Exclusive ürün grubumuz Uniview Technologies tarafından üretilmektedir. Uniview, 2005 yılında Amerikan network teknolojileri üreticisi 3COM(HP) ve Huawei şirketlerinin ortak iştiraki olarak kurulmuştur. Dünyada 75 Milyar Dolar yatırımı bulunan Amerika Boston merkezli Bain Capital tarafından 2011 yılında da satın alınmıştır ve hızlı yükselişini sürdürmektedir.

Uniview, 2000'den fazla çalışanıyla, ARGE çalışmalarına gelirinin %20'sini harcayan, 790 patentli teknolojisi bulunan yenilikçi ve rekabetçi bir üreticidir. Üst segment (High-End) IP Video Gözetim çözümlerinde Çin'de 2., tüm IP Video Gözetim çözümlerinde 3., dünya sıralamasında da 12. sıradadır.

http://www.dcode.com.tr

Teknik mükemmellik ve üstün özellik sahibi  JVC ürünleri projelerinize en yüksek standartlarda performans katar. Proje ürünlerindeki bilgi, tecrübe ve öncü teknolojisi ile başarı sınırlarınızı ileriye taşır. Yeni nesil teknolojilerinin hakim olduğu saygın projelere imza atmak için JVC özel proje ürünlerimizle tanışınız.Sektörün ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan CCTV Kamera ve Dijital Kayıt Sistemleri ile tanınmaktadır. Ürünlerinde kalite ve fiyat dengesini iddialı bir biçimde sunan CP Cam yüksek performans ve ekonomik çözüm arayan iş ortaklarının en fazla tercih ettiği ürünlere sahiptir. Videofon CPCam markasının Türkiye Tek Temsilcisi ve Distribütörüdür.


Taiwan menşeli CCTV Kamera ve Dijital Kayıt Cihazları markasıdır. KPSec tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.
KPSec ekonomik çözüm gerektiren projelerde tercih edilen ürün grubumuzdur. Ekonomik fiyatlarına rağmen performansları ile beğeni kazanan KPSec kamera ve kayıt cihazlarımız büyük küçük bir çok projeye hitap edebilmektedir. Videofon KPSec marka ürünlerin Türkiye distribütörüdür.


SCS Beam dedektör ve alarm sistemleri aksesuarları üreticisi Taiwan menşeli bir markadır. Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş. SCS markasının Türkiye Tek Distribütörüdür.

HI-TECH
Hi-Tech CCTV aksesuarları konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Kamera muhafazaları, seçiciler, pan motor ve kontrol üniteleri vb. ürünlerden oluşan kaliteli ürün portföyüne sahiptir. Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş. uyum ve kaliteyi prensip edinmiş Hi-Tech ürünleri ile iş ortaklarına maksimum destek verebilmeyi amaç edinmiştir.


Horing-Lih, Yangın alarm sektöründe 26 senedir faaliyet gösteren firmadır.Sektöründe büyük projelere başarıyla imza atmıştır. Dünya genelinde ürünleri satılan profesyonel bir markadır. Konvansiyonel yangın alarm panelleri, dedektörleri ve yardımcı ürünlerden oluşan ürün yelpazesi kullanıcıların olumlu geri bildirimleri ile istikrarlı bir biçimde performansını sürdürmektedir.


KDT Alarm sistemlerinizi yüksek kalitedeki yan ürünleri ile tamamlar. Ürünlerine gelişen teknolojik yenilikleri takip ederek hızla uygulamaktadır. Dinamik flâşörlü harici sirenler ana ürün dalıdır.

Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.

Videofon Plaza, Kağıthane Caddesi, No.: 40, Çağlayan, İstanbul 34400

Tel : 0212 320 85 60        Fax : 0212 320 85 63       

E-posta: info@videofon.com.tr

videofon.com.tr           dcode.com.tr            avtech.com.tr              vpon.com.tr

Her Hakkı Saklıdır. © 2018

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Kullanımı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.