Şirket Tarihçesi

1974 Yılında Kahramanoğlu Ticaret ismi ile kuruldu. Elektronik cihaz ve parça konusunda çeşitli üretici firmaların temsilcilik ve distribütörlüğünü yaptı.

1994 Yılında ‘Elektronik Güvenlik Cihazları’ konusunu da faaliyet alanına kattı. Bu faaliyetleri için Videofon Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.  kuruldu.

2002 Yılında Paradox Canada firmasının distribütörü oldu.

2002 Yılında Avtech Taiwan firmasının Türkiye distribütörlüğünü üstlendi.

2004 Yılında CPCam Taiwan markasının Türkiye tek distribütörlüğünü üstlendi.

2004 Yılında Kanada Montreal’de düzenlenmiş olan Paradox'un 15. kuruluş yıldönümü konferansında Paradox'un talebi üzerine konferansa katılan 120 uluslararası distribütöre başarı öyküsü ile ilgili bir sunum ve konuşma yaptı ve büyük takdir topladı.

2004 Yılında Kanada Montreal'de düzenlenmiş olan Paradox'un 15. kuruluş yıldönümü konferansında 120 uluslararası distribütör arasından birinci seçilerek ''En büyük gelişme ve başarı'' ödülüne layık görüldü.

2005 Yılında Paradox Canada firmasının Türkiye tek distribütörü oldu.

2005 Yılında ilk 5 uluslararası distribütörün içinde yer alıp, ‘’Paradox Top 5’’ Onur Belgesi ile ödüllendirildi.

2005 Yılında ŞİŞLİ VERGİ DAİRESİ’NİN kurumlar vergi mükellefleri içinde 10. sırayı alarak, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından seçkin mükellef onur belgesine layık görüldü.

2008 ve 2009 Yılında ŞİŞLİ VERGİ DAİRESİ’nin kurumlar vergisi mükellefleri içinde 17. sırayı alarak, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından seçkin mükellef onur belgesine layık görüldü. 

2010 Yılında ŞİŞLİ VERGİ DAİRESİ’nin kurumlar vergisi mükellefleri içinde 12. sırayı alarak, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından seçkin mükellef onur belgesine layık görüldü.


2011 Yılında ŞİŞLİ VERGİ DAİRESİ’nin kurumlar vergisi mükellefleri içinde 10. sırayı alarak, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından seçkin mükellef onur belgesine layık görüldü.

Videofon Güvenlik Teknolojileri elektronik güvenlik sektöründe çok sayıda fuarlara katıldı. Eğitim programları, yeni ürün ve teknolojiler ile ilgili seminerler düzenledi.

Bugün Paradox Canada, Vpon, Dcode, Avtech, CPCam, SCS, DecodeKDT markalarının Türkiye Tek distribütörü olarak hizmet vermektedir. JVC, KPSec, Centaur gibi daha birçok uluslararası markanın ithalatını ve distribütörlüğünü yapmaktadır

Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.

Videofon Plaza, Kağıthane Caddesi, No.: 40, Çağlayan, İstanbul 34400

Tel : 0212 320 85 60        Fax : 0212 320 85 63       

E-posta: info@videofon.com.tr

videofon.com.tr           dcode.com.tr            avtech.com.tr              vpon.com.tr

Her Hakkı Saklıdır. © 2018

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Kullanımı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.