Kurucumuz


Değerli İş Ortağımız,

Elektronik sektöründe 44. yılımızı , güvenlik sektöründe ise 24. yılımızı geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne siz değerli iş ortaklarımıza ’’kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı’’nı her zaman geliştirerek sunmayı vazgeçilmez ilkemiz olarak kabul ettik.

Bugün, sürekli gelişen ürün portföyümüz ve güvenilir iş birliğiniz ile değer verdiğimiz hedefleri başarı ile geride bıraktığımızı görmekten, gerek ulusal gerekse uluslararası pazarda örnek bir kurum olarak değerlendiriliyor olmaktan büyük  gurur duyuyoruz.Hedefimiz;
 güvenilir, bilgili, deneyimli satış ve satış sonrası teknik servis ekibimiz ile sizlerin güven ve desteğini sürekli kılarak birlikte büyümek, aynı zamanda hep birlikte sektörümüzü büyütmek ve ileriye taşımaktır.

Önümüzdeki yıllarda da temel kurumsal prensiplerimizden ödün vermeden başarılarımızı perçinlemeye ve hizmet sunduğumuz iş kollarındaki ayrıcalıklı duruşumuzu daha da ileriye taşımaya kararlı biçimde devam edeceğiz.

Bizi tanımak, sağladığımız zengin hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve iş hedeflerinize ulaşmanızda size nasıl yardımcı olabileceğini keşfetmek amacıyla, sizi web sitemizi incelemeye davet ediyoruz.


Saygılarımla,
K. Mehmet Kahramanoğlu

Kurucu & Yönetim Kurulu Başkanı

Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.

Videofon Plaza, Kağıthane Caddesi, No.: 40, Çağlayan, İstanbul 34400

Tel : 0212 320 85 60        Fax : 0212 320 85 63       

E-posta: info@videofon.com.tr

videofon.com.tr           dcode.com.tr            avtech.com.tr              vpon.com.tr

Her Hakkı Saklıdır. © 2018

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Kullanımı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.